ACP
0(532) 232 39 67
Portföy
Cem Demir

DOĞRU DANIŞMAN FARK YARATIR

Aslen Gümüşhane/Şiran'lı olup, İstanbul/Kartal doğumlu Cem Demir, Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği eğitimi öncesi ve sonrası ticari hayatında satış, pazarlama, danışmanlık alanlarında bir çok sektörde hizmet vermiştir. Mezun olduktan sonra, 1 yıl İnşaat sektöründe Saha Mühendis"liği, Şantiye Şef'liği yapmıştır.

Dil eğitimi için gittiği Malta'da yaklaşık 1 yıl dil eğitimi almıştır. 2011 yılında Gebze Teknik Üniversitesi ve Hasan KALYONCU Üniversitesi Deprem ve Yüksek Bina Tasarımı bölümünden Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Avrupa ve Asya gibi bir çok ülke gezisi sonrası iş hayatına Şantiye Şefliği, İnşaat & Proje Danışmanlığı hizmetlerine devam etmiştir.

2011 yılından bu yana Realty World markası altında Cem Demir Gayrimenkul ofisini kurmuştur. 2019 EKİM Ayı itibaren sektörün 1 numarası olan REMAX TÜRKİYE ailesine REMAX-FARK Gayrimenkul olarak katılmıştır. Gayrimenkul ve proje danışmanlığı hizmetlerini; Marmara Bölgesinde Sanayicinin ve Yatırımcının ihtiyaçlarına tam karşılık verecek alt yapıya ve portföye sahip şekilde profosyonel hizmet vermektedir.

Aktif spor hayatında trekking, futbol, tenis, yamaç paraşütü yapmaktan keyif almaktadır. Kişisel eğitim, tarih, felsefe ve psikoloji ilgi alanlarıdır. Eğitimin sürekliliğine önem vermektedir.

Bölgesinde gayrimenkul sektörünün tanınan yüzü Cem DEMİR Evli ve dünyalar tatlısı, Doruk Aras adında mükemmel bir çocuğun babasıdır.

Bildiği Diller: İngilizce

EĞİTİMLER

  • POWER START
  • ACP
  • COLLECTION Lüx Konut
  • BİLİRKİŞİ YETKİ BELGESİ

MESLEKİ YETERLİLİK YETKİ NUMARASI

YB0153/17UY0333-5/00/18

UZMANLIK BÖLGESİ

TUZLA-ŞEKERPINAR-GEBZE-DİLOVASI-OSB VE TİCARİ ALANLAR

MÜLK TİPİ

"fabrika","depo","arsa"